Bon Turystyczny
Wakacje z rodziną
Czym jest
Bon Turystyczy
Bon Turystyczny
Polski Bon Turystyczny jest formą wsparcia dla rodzin z co najmniej jednym dzieckiem oraz rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi. Bony przysługują niezależnie od poziomu dochodów. Wartość bonu wynosi jednorazowo 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia, a dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności, jednorazowo 1.000zł.
Termin zapłaty do 31 marca
Płatność za pomocą bonu może być realizowana wielokrotnie, aż do wyczerpania przyznanych środków, nie dłużej niż do 31 marca 2022 roku, natomiast sam termin pobytu może być wyznaczony po dniu 31 marca 2022 roku.
Finansowanie
Płatność bonem
Wonder home
Polski Bon Turystyczny
Płatność za dziecko
Informujemy, że od dnia 23 czerwca 2021 roku w Apartamentach Wonder Home można wykorzystać Bon Turystyczny. Za pomocą bonu można dokonać płatności za usługi hotelarskie, jeżeli korzysta z nich dziecko.
Szarfa na miniaturce
Większość apartamentów w naszej ofercie objęta jest akcją Polskiego Bonu Turystycznego i można je rozpoznać dzięki szarfie Bon Turystyczny w zakładce Apartamenty. Nasze biuro obsługi z przyjemnością wskaże Państwu apartamenty, w których możliwe jest rozliczenie środkami z bonu. Zapraszamy do rezerwacji telefonicznej lub mailowej w wybranym mieście.
nasze apartamenty
Lokale objęte akcją
Bon Turystyczny
Bon Turystyczny
Czytelna
Polityka anulacji
Jednolite zasady
Płatność bonem nie zwalnia naszych Gości z przestrzegania polityki anulacji, obowiązującej w chwili dokonywania rezerwacji. Oznacza to, że w razie odwołania przez Gościa rezerwacji środki przyjęte za pomocą bonu nie będą zwracane jeżeli to odwołanie nastąpi po upływie okresu przeznaczonego na bezpłatną anulację.
© Horyzont Apartamenty