Kołobrzeg
Wakacje z rodziną
Blisko morza
Kołobrzeg
Kołobrzeg
Kołobrzeg leży w środkowej części wybrzeża województwa zachodniopomorskiego w północnej części u ujścia rzeki Parsęty do Zatoki Pomorskiej.
Miasto i okolica
Linia brzegowa na długości 13 km biegnie tu łagodnie, plaże są szerokie na 50 metrów, a piasek wyjątkowo jasny i drobny. Otaczają je ukształtowane wiatrami, niezwykle urozmaicone zalesione wydmy. Na plażach urządzono bezpieczne kąpieliska. Tuż za pasem nadmorskich miejscowości roztacza się piękne przymorskie jezioro i wyjątkowy polodowcowy krajobraz.
Gdzie leży
Nasze miasto
AKTYWNY WYPOCZYNEK
Trasy Rowerowe
Na rowerze
Wsiadaj i jedziemy! Czas wyruszyć na trasy rowerowe w Kołobrzegu i okolicach! W naszym artykule znajdziesz informacje, dot. długości tras, stopnia trudności, orientacyjnego czasu przejazdu oraz rodzaju nawierzchni. W kilka krótkich chwil zaplanujesz rowerową wprawę dla całej rodziny łącząc błogi relaks i aktywny wypoczynek na dwóch kółkach.
Więcej
Uzdrowisko
Historyczne miasto położone w zachodniej części polskiego wybrzeża Morza Bałtyckiego. Miasto posiada status uzdrowiska. Historia miasta poczynając od powstania aż po czasy II wojny, to czas bardzo burzliwy, zakończony całkowitym zniszczeniem w wyniku działań wojennych.
o nas
Historia Kołobrzegu
Wycieczki
Rejsy po Bałtyku
Na statku
Rejsy po Bałtyku organizowane są przez cały rok. Nie tylko w sezonie można tu wypłynąć w morze całą rodziną i cieszyć się zdrowym klimatem, powietrzem pełnym jodu i niezwykłą przygodą dla dzieci i dorosłych, jaką zawsze jest pływanie statkiem.
Więcej
© Horyzont Apartamenty