Opinie
Goście o nas
Facebook
Wysoki standard
Apartament urządzony nowocześnie i ze smakiem, w pełni wyposażony we wszystko, co potrzeba oraz posiada prywatne miejsce garażowe. Wysoki standard, czysto i w dogodnej lokalizacji. Gorąco polecam! :)
Monika
Nocowanie
Zadbany apartament
Bardzo polecam! Byliśmy z rodziną w apartamencie blac & white 1 wszytko czyste, zadbane. Apartament w pełni wyposażony, dodatkowym atutem są ręczniki, a nawet i kosmetyki.
Magdalena
Facebook
Warto wrócić
Apartament super, fajne wyposażenie, niczego nam nie brakowało. Czysto, spokojnie. Miejsce godne polecenia, jeszcze tam wrócimy.
Małgorzata
Nocowanie
Profesjonalna obsługa
Bardzo sprawnie przeprowadzona transakcja, obiekt zgodny z opisem, zespół współpracujący sympatyczny i dostępny. Pobyt bardzo udany. Kołobrzeg odczarowany po raz pierwszy bez deszczu
Gosia
Booking
Blisko centrum
Ładne, zadbane mieszkanie, wygodne łóżka. Dobrze wyposażona kuchnia. Czysto i pachnąco. Ładny budynek, niedaleko deptaka i centrum. Niedaleko też do małego parku i placu zabaw.
Agata
Nocowanie
Gustownie urządzony
Bardzo miły, pomocny i uśmiechnięty zespół w biurze - zameldowanie i wymeldowanie na najwyższym poziomie. Apartament zgodny z opisem - nowy, czysty i gustownie urządzony.
Małgorzata
© Horyzont Apartamenty