Dla właścicieli
Współpraca
Pracuj z nami
Współpraca
Współpraca
Do  współpracy  zapraszamy  Właścicieli  nieruchomości przeznaczonych do wynajmu turystycznego, położonych w Kołobrzegu i okolicach. Stroną umowy z Horyzont Apartamenty może być osoba fizyczna, przedsiębiorca lub dowolna pod względem organizacyjnym firma, która jest właścicielem apartamentu.
Bez ograniczeń
Właściciel apartamentu może bez żadnych ograniczeń ko- rzystać ze swojego lokalu w dowolnie wybranym terminie, nie wyłączając Świąt, Nowego Roku oraz innych sezonów wysokich, po wprowadzeniu rezerwacji własnej w specjalnie dedykowanym panelu właścicielskim.
Nieograniczony
Pobyt Właściciela
SYSTEM ROZLICZENIOWY
Rachunki
Rozliczanie pobytów
Właściciel otrzymuje pełne rozliczenie pobytów w zaledwie kilka dni po zamknięciu miesiąca obrachunkowego. Właściciel może samodzielnie wystawić rachunek nie czekając na przesłanie mu rozliczenia pobytów, poprzez dostęp do dedykowanego systemu rozliczeniowego.
Transparentność
Kontrola

Właściciel ma stały, nieograniczony dostęp do panelu rezerwacyjnego w zakresie obłożenia swojego apartamentu. Może na bieżąco śledzić poziom obłożenia jak i uzyskiwanych przychodów. Właściciel może w dowolnym czasie jednym kliknięciem wygenerować raport pobytów zrealizowanych lub przyszłych, za dowolnie wybrany okres rozliczeniowy. Raporty generowane są z dedykowanego Właścicielom systemu rozliczeniowego.

Przychody
Dostęp
Obłożenie
Raporty
Zawsze pomocna
Aby w pełni zrealizować nasze plany sprzedażowe i zapewnić Właścicielom osiąganie zysków, stosujemy wysokie standardy pracy i obsługi.
WYSOKI STANDARD
Recepcja
O KAŻDEJ PORZE
Opieka nad Gośćmi
Zawsze do usług
W godzinach nocnych dostępny jest numer alarmowy. Bez względu na porę dnia lub nocy w razie pilnej potrzeby nasi serwisanci docierają do Gości w zaledwie kilka chwil.
Pomoc opiekuna
Kontakt

Właściciele w Horyzont Apartamenty korzystają z szeroko pojętej pomocy w indywidualnie ustalonych sprawach związanych  z nieruchomością. Właściciele otrzymują stały dostęp do  opiekuna, który jest z nimi w kontakcie na bieżąco omawiając wszystkie potrzeby związane z realizacją umowy.

Bieżące
potrzeby
Kontakt
Realizacja
umowy
Pomocny
opiekun
Świetnie utrzymane
Apartamenty poddawane są bieżącym przeglądom i kontroli. Usterki i ślady zużycia usuwane są regularnie, a lokale utrzymane na wysokim poziomie.
WYSOKI POZIOM
Opieka nad lokalem
Wysokiej klasy
Środki przemysłowe
Sprawdzone środki
Używamy tylko sprawdzonych, wysokiej klasy przemysłowych środków do mycia i sprzątania w lokalach, bezpiecznych dla wyposażenia apartamentów.
Czyste apartamenty
Apartamenty

Posiadamy  własny  personel  sprzątający  oraz  koordynatorów, którzy nieustannie wizytują poszczególne apartamenty, sprawdzając nie tylko ich czystość, ale także bieżące zużycie wyposażenia. Współpracujemy z pralnią, która  zapewnia doskonałą jakość prania. Dostarczamy Gościom  czyste i pachnące ręczniki oraz pościel.

Czystość
Personel
sprzątający
Jakość
prania
Kontrola
zużycia
Współpraca
Zostań
Partnerem
Horyzont Apartamenty zachęca do nawiązania współpracy. Zobacz naszych partnerów.
Więcej
Zawsze pomocna
Szukam Apartamentu
Nasza recepcja jest czynna 7 dni w tygodniu 12 godzin na dobę. 
Kontakt

    © Horyzont Apartamenty