Rejsy po Bałtyku
Wakacje z rodziną
Rejsy po Bałtyku
Port
Port
Rejsy zawsze zaczynają się w Porcie Pasażerskim, gdzie jest Latarnia Morska. Ofert rejsów statkiem wycieczkowym w Kołobrzegu jest kilka. Wybierając się na rejs statkiem w Kołobrzegu warto odwiedzić inne niezwykłe atrakcje.
Statek wycieczkowy „Pirat”
Statek wycieczkowy „Pirat” oferuje rejsy trwające 30 minut do 45 minut na zachód słońca latem. Zaczynają się od dziesiątej rano i trwają aż do zachodu słońca. Latem o zachodzie słońca można udać się na romantyczny rejs. Ceny biletów to: 35 lub 30 złoty (w zależności czy kupujemy bilet ulgowy czy normalny). Dla grup liczących 15 osób jest zniżka 20 złoty od osoby dorosłej i 15 złoty dla dzieci.
Statek Viking
Statki Viking, Monika III oraz Santa Maria oferują rejsy 30 minutowe oraz godzinne. Każdy z tych statków ma swoją stylizację i indywidualny klimat. O wyborze statku zdecydujecie na nabrzeżu portowym przed samym rejsem. Po sezonie letnim jednak wybór statków może być ograniczony i nie wszystkie statki mogą pływać.
Okrętem Torpedowym
Okrętem Torpedowym – niezwykła frajda dla dzieci. Jest to jeden z najbardziej ulubionych statków dzieci. Rejsy zaczynają się najczęściej o godzinie 11. Firma w swojej ofercie posiada 30 minutowe rejsy po Bałtyku oraz na Zachód Słońca. Bilety kosztują 35 zł osoba dorosła, a dzieci 30 zł.
Rejsy po Bałtyku
Atrakcja
Atrakcja
Rejsy statkiem w Kołobrzegu to atrakcja dla dzieci i dorosłych. W Kołobrzegu stacjonują statki turystyczne, historyczne czy wojskowe.
© Horyzont Apartamenty